Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
O firmie
Powierz nam swój dywan lub wykładzinę i dowiedz się, dlaczego 90% naszych klientów wraca do nas rok w rok i dlaczego 75% naszych klientów pochodzi z polecenia.
 
Wszystko zaczęło się w 1999 roku, gdy zakupiony został pierwszy odkurzacz piorący (Karcher). Dzięki wysokiej jakości usług grono Klientów ciągle się powiększało aż po dwóch latach konieczne było zakupienie drugiego karchera i zatrudnienie pracownika. Niebawem pojawia się drugi i trzeci pracownik.
 
Ciągle podnosiliśmy kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach, jednak nasi Klienci zaczynają oczekiwać od nas coraz wyższej jakości, której nie mogliśmy dać w ich domach czy Firmach.
 
We wrześniu 2006 roku otwieramy pierwszą Pralnię Dywanów w Poznaniu na os. Armii Krajowej 112 a. Zostają zakupione profesjonalne ekstraktory, szorowarki, odkurzacze, suszarnia do dywanów i samochód dostawczy. Jakość zostaje podniesiona diametralnie a Klienci doceniają możliwość pozostawienia brudnego dywanu w pralni, który po wyczyszczeniu jest suchy i nadaje się do bezpośredniego użytku.
 
W związku z dalszym rozwojem firmy i pragnieniem, aby nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z jakości naszych usług...
 
W styczniu 2011 roku otwieramy kolejną Pralnie Dywanów na ul. Wołczyńskiej 56 gdzie pojawia się pierwsza w Wielkopolsce WIRÓWKA DO DYWANÓW i MECHANICZNA TRZEPACZKA, dzięki którym możemy prać dywany NA WSKROŚ (zobacz jak pierzemy dywany!), czyli całkowite przemoczenie runa i osnowy dywanu, wyszorowanie a następnie odwirowywanie prawie do sucha jest najskuteczniejszą metodą prania dywanów stosowaną od wielu lat w zachodniej Europie, Turcji czy USA.
 
W czerwcu 2014 roku, otwieramy trzeci oddział w Poznaniu przy ulicy Lechickiej 44. Jest to również czas wielkich modernizacji urządzeń pralniczych. Nowa pralnia zostaje wyposażona w automat piorący, automat trzepiący oraz profesjonalną suszarnię. Dzięki nowym maszynom podnosimy jakość naszych usług o 40% jednocześnie skracając czas realizacji.
 
 
Tak w wielkim skrócie wygląda nasza historia i dążenie do PERFEKCJI.
 
Każdy w Poznaniu i okolicach może mieć CZYSTY-DYWAN wystarczy do nas przyjechać lub zadzwonić czy napisać i zamówić transport.
Zawsze na miejscu do Państwa dyspozycji.
 
Michał Miłowski
właściciel
 

KONTAKT

WYBIERZ ODDZIAŁ:
KOMORNIKI, ŻABIKOWSKA 18
62-050 Komorniki
tel. 61 22 10 300
biuro@czysty-dywan.pl
Czynne:
pon.-pt. 10:00 - 18:00
soboty 10:00 - 14:00

KONTAKT

WYBIERZ ODDZIAŁ: