Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Oferta
 
Eliminacja roztoczy
 
Polecana dla osób cierpiących z powodu alergii lub astmy.
Po wcześniejszym czyszczeniu dywanu zostaje naniesiony specjalny środek do efektywnej eliminacji roztoczy i alergenów. Zapewniając znakomite działanie na okres 6-9 miesięcy. Stosowany środek jest nietoksyczny, bezwonny i bezpieczny zarówno dla ludzi, zwierząt, jak i roślin.
 
 
Impregnacja
 
Dywany oraz wykładziny dywanowe, narażone są na zabrudzanie mające często charakter trwały. Impregnacja w pewnym stopniu przeciwdziała zabrudzaniu wykładziny, ale przede wszystkim ułatwia późniejsze jej wyczyszczenie.

Stosujemy najwyższej klasy impregnat fluorochemiczny przeznaczony do impregnacji wykładzin i dywanów. Impregnat tworzy niewidoczną warstwę ochronną, zabezpieczając włókna przed trwałym zabrudzeniem. Regularne odkurzanie, czyszczenie pielęgnacyjne i prawidłowo wykonane czyszczenie dogłębne wydłuża okres skutecznego działania impregnatu.
 
 
Ozonowanie
 
OZONOWANIE to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych, gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających. Dzięki ozonowaniu pozbywamy się zagrażających zdrowiu mikroorganizmów, wirusów oraz zarodników pleśni i grzybów.


 
 
Usuwanie zapachu
 
Oferujemy profesjonalne i skuteczne pozbycie się prawie każdego nieprzyjemnego zapachu. Jednocześnie odradzamy używanie wszelkiego rodzaju neutralizatorów zapachu, które działają bardzo krótko lub nawet potęgują nieprzyjemny zapach.

Najpierw z dywanu usuwamy źródło zapachu, czyli resztki jedzenia, odchody, wymiocin, czy wypłukujemy urynę. Następnie dywan trafia na kilka godzin do kąpieli z użyciem odpowiedniego dla źródła zapachu środka chemicznego, który wchodzi w reakcję z substancją zapachową i przerywa proces rozwoju bakterii, grzybów czy fermentacji.
 
 
Usuwanie sierści, włosów
 
Często nasze pupile zostawiają na dywanach spore ilości sierści czy włosów, których w standardowym procesie prania nie możemy w 100% usunąć.

Dlatego proponujemy naszym klientom dodatkową usługę usuwana sierści i włosów, wykonywaną ręcznie przy pomocy specjalnych zbieraków.
 
 
Obszywanie, przycinanie
 
Na życzenie Klienta, aby dywan bądź wykładzina znów była ozdobą domu czasami nie wystarczy gruntowne pranie. Dlatego żeby naprawić przetarte brzegi, zlikwidować zniszczone frędzle, odnowić obszycie, zmniejszyć lub nadać nowy kształt dopasowując do pomieszczenia proponujemy usługę obszywania i przycinania. Starannie dobieramy przędze z palety trzydziestu kolorów.

Usługa możliwa wyłącznie po wcześniejszym praniu!
 

Usługa dodatkowa

Cena za obszycie lub przycięcie dywanu
7,00 zł/mb
Kwota minimalna
20,00 zł
 
 
Ręczne pranie dywanów orientalnych
 
Nepal, Afganistan, Maroco, Pakistan, Tybet, itp.
 
Pranie ręczne według perskiej metody! Ponieważ dywany orientalne są plecione lub tkane, najlepsze rezultaty czyszczenia uzyskuje się stosując indywidualne pranie ręczne. Jest to kłopotliwe i droższe od maszynowego, ale daje zdecydowanie lepsze rezultaty i z uwagi na znaczną wartość dywanu nie naraża go na uszkodzenia.
 
  1. Kontrola wizualna, inspekcja w obecności właściciela pralni. Określenie metody prania dywanu i sprawdzenie stabilności kolorów.
  2. Gruntowne i dokładne odkurzanie.
  3. Dywan jest moczony ok ? godziny w czystej wodzie.
  4. Delikatne ręczne czyszczenie specjalnymi ........? przodu, tyłu i frędzli przy urzyciu ................?. Spłukiwanie czystą wodą i zgarnianie zabrudzeń zbierakiem. Proces powtarzany dwu lub trzykrotnie w zależności od stopnia zabrudzenia.
  5. Przemywanie rozcieńczonym .........?, co sprawia że włókna nabierają blasku a kolory ożywają.
  6. Wirowanie w wirówce na ..........? obrotach.
  7. Suszenie dywanu w temperaturze ok. ? stopni.
  8. Ozonowanie ( dezynfekcja, dezynsekcja )
  9. Kontrola jakości i ........?.
 

Z uwagi na długotrwały i skomplikowany proces prania ręcznego cena za m2 = 30,00 zł

 
 

KONTAKT

WYBIERZ ODDZIAŁ:
KOMORNIKI, ŻABIKOWSKA 18
62-050 Komorniki
tel. 61 22 10 300
biuro@czysty-dywan.pl
Czynne:
pon.-pt. 10:00 - 18:00
soboty 10:00 - 14:00

KONTAKT

WYBIERZ ODDZIAŁ: